בתי דפוס איכותיים בדרום​

בתי דפוס איכותיים בדרום מציעים מגוון רחב של מוצרים ושירותים כחלק ממערך בתי הדפוס הפועל בענף ברחבי המדינה. בתי דפוס אלה משלבים טכנולוגיות עדכניות עם צוותים מיומנים, אחראיים ומקצועיים שנותנים מענה לצרכים ולדרישות של הלקוחות בתחומי הפרסום והדפוס.

 

התפתחות ענף הדפוס בישראל לא פסחה על בתי הדפוס בדרום, שנעים קדימה באופן קבוע ובקצב התקדמות זהה לזה בו צומח הענף בכל רחבי הארץ. בין המאפיינים העיקריים של השירותים שאפשר למצוא בבתי דפוס בדרום הם: תכנון, עיצוב, ייצור וגימור. בתי הדפוס באזור מציעים שילוב של שירותי עיצוב גרפי, שילוב דפוס דיגיטלי ואופסט, פיתוח אתרי אינטרנט ומוצרים איכותיים במחירים אטרקטיביים. המחירים האטרקטיביים מסייעים להגברת התחרותיות בענף והלקוחות נהנים מהיתרונות. בתי הדפוס מציעים גם פתרונות בהתאמה אישית ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים; הדפסות בצורות ובפורמטים שונים לכלל סוגי הצרכים והדרישות, הדפסה לפי דרישה (On Demand) והדפסה עם תוכן משתנה, הדפסות מסורתיות, בהן ספרים, מגזינים, עיתונים ופוסטרים, הדפסות על טקסטיל; ועוד... 

 

יש לציין שגם קהילת בתי הדפוס באזור הדרום, כמו בשאר חלקי הארץ, משלבת בתהליכי העבודה פעולות ומרכיבים שמסייעים לצמצם השפעות העלולות לפגוע בסביבה. מאפיין זה בא לידי ביטוי, בין היתר, גם בשימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ובמחזור נייר. בקרב קהילת הדפוס בדרום אפשר למצוא גם בתי דפוס החברים בארגון לאמנויות הדפוס בישראל, הפועל תחת התאחדות המלאכה והתעשייה, ובתי דפוס החברים בתת האיגוד של ענף הדפוס באיגוד מוצרי הבניה והצריכה.